AterStudio - więcej niż Grafik

Słowo wstępne

Mam na imię Rafał.
Jednym zdaniem mówię o sobie:

Więcej niż Grafik.

Specjalizuję się w DTP, ale równie dobrze radzę sobie z wyzwaniami szeroko pojętego wirtualnego świata. Zaczynałem jako grafik w dziale marketingu, później sprawdziłem się w agencji reklamowej. Od kilkunastu lat prowadzę Ater Studio, z powodzeniem realizując projekty zarówno dla największych firm, jak i mniejszych podmiotów.

Wiedza i doświadczenie

Tysiące godzin pracy podczas przygotowywania tysięcy projektów pozwoliło mi zdobyć wiedzę i doświadczenie, z których możesz korzystać powierzając mi realizację swoich pomysłów. Ale oferuję Ci o wiele więcej.

Myślenie strategiczne

Wykorzystuję mocne strony projektów. Dostrzegam szanse. Wskazuję słabości i zagrożenia. Moje działania odpowiadają nie tylko Twoim realnym potrzebom, ale i możliwościom.

Szeroki horyzont

W kontekście działań marketingowych często wychodzę poza podstawowy zakres projektu. Pokazuję dodatkowe możliwości, oferuję alternatywne rozwiązania. Patrzę z dystansem i z różnych stron. Wiem, że każdy, nawet najmniejszy projekt, jest częścią większej całości.

Indywidualne podejście

Jestem kreatywny, a jednocześnie twardo stąpam po ziemi. Dzięki temu moje pomysły trzymają się założeń, będąc maksymalnie dopasowanymi do Twoich potrzeb.

Różnorodność

Tworzę kilka, czasem kilkanaście różnych wariantów danego projektu. Przekazuję kilka najlepszych, chyba, że jeden uważam w 100 procentach za trafiony. Pracuję do skutku, czyli pełnej akceptacji z Twojej strony.

Otwartość

Poszukuję nowych trendów rynkowych i narzędzi komunikacji marketingowej. Doceniam wartość inspiracji. Błyskawicznie przyswajam aktualną wiedzę i szukam kolejnych wyzwań.

Organizacja

Wieloletnie doświadczenie pozwala mi skutecznie zarządzać zarówno organizacją poszczególnych etapów projektu, jak i czasem ich realizacji.

Pragmatyzm

Pracując nad zleceniami nie bujam w obłokach. Moje propozycje zawsze odzwierciedlają Twoje możliwości czasowe i budżetowe.

Produkcja

Podczas planowania i realizacji produkcji nawet na moment nie tracę z oczu relacji budżet-koszty-Twój zysk.

Wybrane projekty

AterStudio - Wielkie czerwone pudełko
Mondial Assistance - Set ofertowy
Uniqa - film korporacyjny
Uniqa - set Dom Plus
Roche - Prezentacja

Zobacz
Portfolio

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Zakres i jakość wykonywanych przeze mnie prac często przewyższają możliwości niejednej dużej agencji. Realizuję wszelkie projekty w zakresie grafiki i szeroko pojętego marketingu. Niczym nieskrępowana kreacja to efekt własnego know-how oraz współpracy z zaufanymi, sprawdzonymi specjalistami z różnych dziedzin.

Projekty

Wspierając Twoje działania marketingowe zaprojektuję wszystkie elementy graficzne. Z pasją składam do druku i publikacji elektronicznych.

Druk i produkcja

Drukuję i produkuję wszystkie swoje kreacje. Realizując zlecenia zawsze mogę liczyć na sprawdzonych podwykonawców.

Własny tytuł

Potrafię stworzyć dowolne wydawnictwo, gazetę czy magazyn. Od opracowania koncepcji po dystrybucję gotowego numeru.

www

Projektuję i wdrażam mniej lub bardziej skomplikowane strony internetowe, sklepy czy aplikacje www.

SM i e-commerce

Projektuję i przygotowuję grafikę do publikacji na stronach www, e-commerce oraz na potrzeby mediów społecznościowych.

Infografiki, animacje i video

W atrakcyjny, graficzny sposób przedstawiam informacje i dane. Przygotowuję ich animacje. Montuję krótkie video, podkładam dźwięk, dodaję napisy.

Eventy

Przygotowuję materiały, które w atrakcyjny sposób ilustrują przebieg eventu.

Corporate Identity

Sprawdzam się jako strażnik firmowej identyfikacji. Dbam, żeby wszystko było spójne i zgodne z CI.

Kampanie

Przygotowuję koncepcje i projekty kampanii. Z zaufanymi podwykonawcami planujemy i realizujemy kampanie w ramach powierzonego budżetu.

Sieć sprzedaży

Projektuję materiały potrzebne sieciom sprzedaży lub dystrybucji do efektywnego działania. W razie potrzeby organizuję dystrybucję.

Wspólny cel

Gwarantuję pełne zaangażowanie, lojalność i terminowość. Jestem elastyczny, ale jednocześnie dbam o to, by współpraca z klientem była efektywna i przyjemna. W tym celu korzystam z wypracowanych schematów.

Warto rozmawiać

Po pierwsze współpracuję – komunikacja gwarantuje najlepsze efekty. Im większy i bardziej złożony projekt tym współpraca musi być bliższa.

Fundamenty

Nad wyraz cenię lojalność, szczerość i zaufanie. To podstawa każdej współpracy, bez względu na rozmach projektu czy czas jego trwania.

Zaangażowanie

Od momentu podjęcia się zlecenia jestem maksymalnie zaangażowany w każdy projekt. Moja praca jest moją pasją.

Kontakt

Dla swoich klientów jestem zawsze dostępny telefoniczne i/lub mailowo. Dokładnie tego samego oczekuję od Ciebie.

Rozliczenia

Za wszystkie usługi wystawiam fakturę Vat. Wysyłka wyłącznie w wersji elektronicznej. Termin płatności 7 dni, chyba, że wspólnie ustalimy inaczej.

Kontakt

Chcesz się ze mną skontaktować? Masz pytania? Chcesz porozmawiać o projektach?

Formularz kontaktowy

Nikt nie lubi formularzy, ale do pierwszego kontaktu jest idealny. I nie zajmuje więcej czasu niż napisanie tradycyjnego maila. Zawsze odpisuję, albo oddzwaniam!

Projekt testowy

Chcesz sprawdzić jak się ze mną pracuje? Napisz do mnie. Wkrótce się odezwę i ustalimy szczegóły projektu testowego. Zupełnie bez zobowiązań!

Pomagam

Masz zespół muzyczny, albo prowadzisz OPP i potrzebujesz grafika? Bardzo chętnie pomogę, jeśli tylko projekt jest zgodny z moimi poglądami. Czekam na kontakt!

AterStudio - więcej niż Grafik